2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Kayıtlarımız Devam Etmektedir. 
Okulumuzda isteğe bağlı doğum günleri, animasyon gösterileri ve tiyatro gösterileri yapılmaktadır.

                   Okulumuz öğrencilerimize daha iyi eğitim verebilmek için eğitimi aktif ve eğlenceli hale getirdi.
*Yuvam Kreş ve Gündüz Bakım Evinde çocuklar tek bir sınıfa kapatılmak yerine saatlik dönüşümlü eğitimlere alınırlar.
*Bale, dans, jımnastık ,spor gıbı etkinlikler spor salonumuzda verilirken,egıtıcı masa oyuncakları, deneylerım,ilkokula  hazırlık, güzel Türkçem,İngilizce, Satranç dersleri ,sanat- tasarım dersleri ayrı ayrı çalışma sınıflarında verilmektedir.

*Kitap çalışmaları, matematik, sosyal bilimler, görgü kuralları ,Değerler eğitimi vs. dersleri eğitim sınıflarımızda verilmektedir.
 
*Ayrıca cocuklarımızın en önemli işi olan oyun için üç ayrı oyun alanımız ve meyve ağaçlarımızın  bulunduğu 4 ayrı bölmeli geniş doğal  çim oyun alanımız bulunmaktadır. Çocukların doğal sebze ve meyve yetiştirmesine fırsat verilecek hobi bahçemiz  ve beslediğimiz keklik, tavuk, civciv,sevimlı tavşanlarımız , balıklarımız ve misafir hayvanlarımız  ( kuş, papağan, ördek v.b) bulunmaktadır.Bahçe oyuncaklarımızn bulunduğu oyun alanımız da mevcuttur.

ocuklarımızın sağlığı için dinlenmenin ve beslenmenin önemi tartışılmaz bır gerçektir. Masal gibi hazırlanmış ferah uyku odalarımız  ve her ay büyük bır özenle beslenme uzmanı yardımıyla hazırladığımız beslenme listemizdeki sağlıklı ve organik besinler çocuklarımızı yemek salonumuzda beklemektedir.
*Okulumuz 2011 Deprem yönetmeliğince istenen tüm izinlere sahiptir.Binamızın depreme dayanıklılğı test edilmiş olup yangın çıkışlarımız öğrencilerimizin dışarı çıkışlarına uygun olarak düzenlenmiştir.6 adet yangın söndürme cihazı,her odada yangın ve duman detektörü,her katta sesli ve ışıklı yangın alarmları bulunmaktadır.
*Dönemlik yangın ve deprem tatbikatı çocuklara verilerek yangın merdiveni yerine küçük yaş gruplarını düşünülerek yangın kaydırağı kullanılacaktır.

Copyright (c)Yuvam Kreş- Tüm hakları saklıdır.Tasarım & Kodlama : Söke Rehber